МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    Гэрэгэ Тв академи: “Удирдлагын академийн зөвлөх үйлчилгээ”
  • 10:25
    “Самурай 2” Уран сайхны кино
  • 12:10
    “ABU-ROBOCON 2021” Цуврал 2
  • 12:30
    Цэгцлэгч
  • 13:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 13:15
    Төрийн шагналт зохиолч Сономын Удвалын нэрэмжит “Утгын чимэг – 2021” Богино өгүүллэгийн наадам 1-р хэсэг
  • 14:45
    Монголын спорт - 100 жил
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:40
    Чин сэтгэл: “Худгийн Туяа”
  • 16:00
    Босох тэнхэл
  • 16:30
    Хайрлаарай: “Урам”
  • 17:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол чулуу”
  • 18:00
    Нээлттэй засаг
  • 18:20
    Төрийн шагналт зохиолч Сономын Удвалын нэрэмжит “Утгын чимэг – 2021” Богино өгүүллэгийн наадам 2-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Орон даяар” Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 23:10
    “Самурай 3” Уран сайхны кино
  • 00:55
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бяцхан мөрдөгчид" Хүүхэлдэйн кино /34/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Номтой өрөө
  • 11:00
    MY VOICE шоу - тайзны ард
  • 11:50
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /12/
  • 12:45
    "Есөн эрдэнэ" Загварын шоу
  • 13:35
    "Харанхуй хад" Монголын уран сайхны кино
  • 15:15
    Entertainment zone
  • 15:45
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /21,22/
  • 16:10
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу 2-р шат №4
  • 21:45
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /13/
  • 22:55
    "Үүргэвчтэй аялал"
  • 00:00
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /73,74/
  • 01:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 10:30
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "Яллагч" ОАК 10-р анги
  • 12:50
    "Аалз" ОАК 1,2-р анги
  • 14:30
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "2019 O Couture show"
  • 16:20
    "Сүүлчийн хундага" Анна Ахматова
  • 17:00
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:30
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 18:20
    "Хонхор БМХҮТП" үзүүлж байна
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Аалз" ОАК 3-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Илгээлтийн зөнч Атарү" Японы оак 2-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:20
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:25
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 13:55
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 14:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 14:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "ТВ молл"
  • 17:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Япон орныг тольдохуй
  • 17:55
    Бизнес мэдээ
  • 18:00
    Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Асрагч аав"МУСК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Хуан Жи Ни" 14.15 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • 10:55
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 40-р анги /давталт/
  • 11:45
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Завхан аймгийн Баянтэс сумын харъяат МУ-ын начин Б.Цэнгэлсүрэнгийн нэрэмжит аймаг, цэргийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 18:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:15
    Үлгэрийн цаг
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 21:20
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 41-р анги
  • 23:05
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг :

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:10
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 11:30
    "Нандин эрдэнэ" МУСК
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 48-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 49-р анги
  • 14:50
    "Кайрос" СОАК 7-р анги
  • 16:10
    "Кайрос" СОАК 8-р анги
  • 17:20
    "Кайрос" СОАК 9-р анги
  • 18:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 19:50
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 20:20
    "Амьдрал бол... Осоржаамаа" МУСК
  • 21:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Танхай бөө" УСК
  • 00:20
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 01:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Их эмч
  • 10:00
    Адтай жаалууд ОАК-138-139
  • 11:00
    Миний аялсан 1000 хот-Хиналуг тосгон
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Төмөрчөдөр, Цоожсүрэн
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Хайрын хүч
  • 15:00
    Happy 31
  • 16:00
    Гийнгоо МУСК
  • 17:10
    Минйи бэр МУСК
  • 18:00
    Дэггүй хөрш-1 ОАК
  • 19:00
    Дэггүй хөрш-2 ОАК
  • 20:00
    Дэггүй хөрш-3 ОАК
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм:Б.Норовсамбуу
  • 22:00
    Happy 31
  • 23:00
    Миний ах атаман МУСК
  • 01:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:10
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 3
  • 01:55
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 4
  • 02:40
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 3
  • 03:45
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 10
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 5-8
  • 07:40
    "Ванган" баримтат кино
  • 08:50
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 3
  • 10:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 12
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 23
  • 11:30
    "Бумбардай аргалд явсан нь"хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 4
  • 12:35
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 12:45
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 13:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 65-68
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Баадмаагийн мөрөөдөл" баримтат кино
  • 15:50
    "Нарны сүүдэр" кино бүтсэн түүх
  • 16:05
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 14
  • 17:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 14
  • 18:00
    "NCD Group" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Сүхбаатар" хөлөг онгоцыг татан гаргасан тусгай ажиллагаа
  • 18:20
    "Хот"нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4.6
  • 20:05
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 4
  • 21:20
    "Хонхор барилгын материалын худалдаа,үйлдвэрлэл,технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Uganda club" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Манан зүсэгч" МУСК
  • 00:45
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 4
  • 01:35
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 07:15
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.20-22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 08:30
    “Миний бяцхан одой морь” 7.23-26.8,1-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 79,80-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Монголын алтан хоолойтнууд" тоглолт 1-р хэсэг
  • 13:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Кавказад болсон явдал " УСК
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    “Миний бяцхан одой морь ” Экуастрагийн охид
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.23,24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.27-р анги
  • 18:25
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.9-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 8.2,3-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 81,82-р анги
  • 21:00
    "The Models " шоу нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "95%" ОАК 7,8 анги
  • 23:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-18,19,20-р анги /давталт/
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-21,22,23-р анги /давталт/
  • 10:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "5 Алтан цагариг" цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:10
    Ройтерс: Загвар
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-24,25,26-р анги /давталт/
  • 14:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 15:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 15:30
    "Парадисо"- Хурд УСК /давталт/
  • 18:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Оркүүл" цуврал 1-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"- Агуу шоумен УСК
  • 00:35
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Жаргал даахгүйн зовлон" МУСК
  • 07:30
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 45-50-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Cайхан найзууд" СОАК 4,5-р анги
  • 14:30
    "ДЭКО" нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 15:00
    "Фракц" МУСК ..
  • 16:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 18:00
    "Ардын Альфа урамшуулал" шууд нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 21:30
    "Зуун чухал сэдэв"
  • 23:10
    "50 хувийн боломж" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 47-50-р анги
  • 08:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Киборгууд: Баатрууд хэзээч үлдэггүй 1" УСК
  • 10:45
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 19-20-р анги давталт
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 17:50
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрэл" сурвалжилга-"Петро чайна дачин тамсаг" цуврал-2
  • 19:00
    "Криш хүү" УСК
  • 20:10
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 20:45
    Манай дэлгэцнээ
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хууралт" УСК
  • 23:40
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Ганц бие амьдрал минь баяртай" УСК давталт
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "ЖДҮҮ эрхлэгчдийн нэгдсэн форум 2021" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг Е3
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАУСК 7,8,9-р анги
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    "Хонхор Барилгын материалын худалдаа , үйлдвэрлэл, технологийн парк"
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг - Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, сэтгүүлч, найруулагч Г.Золжаргал
  • 19:40
    "ББДХ"-ны бага хурал
  • 20:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Э.Боролзойхүү /"Хөвсгөл лайк" ХХК/
  • 20:10
    "Сансарын нисгэгч" УСК
  • 23:10
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг Е5 /давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:30
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 09:45
    "Төмөр хүн 2 (Iron Man 2)" УСК
  • 12:00
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 14:05
    "Ахмад Америк: Анхны өшөө авагч (Captain America: The First Avenger)" УСК
  • 16:20
    "Өшөө авагчид (The Avengers)" УСК
  • 18:55
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (V.17-21-р анги)
  • 23:20
    "Төмөр хүн 3 (Iron Man 3)" УСК
  • 01:35
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 05,10-р анги
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:10
    "Цоохор найз" хүүхэлдэйн кино 1-3-р анги - WWF
  • 10:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Дэлхийн хотууд: Шанхай
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Банкир" СОАК 11,12-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 03-05-р анги
  • 19:15
    Let's Cook
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    "Банкир" СОАК 13-р анги
  • 21:40
    Хонхор Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 22:10
    Дотоод хүмүүс /Inside Men/ УСК

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 10:20
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 12:10
    "Өв соёл-2021" үзүүлж байна
  • 13:00
    "HI TEENS" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 14:45
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 15:00
    "Цахим шинжээч" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Сонгодог-21" үзүүлж байна
  • 16:10
    "Single lady-1" МУСК
  • 18:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 20:00
    “Ай Ёо” ток шоу /3 хэсэг/
  • 21:00
    "Single lady-2" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Цагаан шөнө" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:10
    Бизнес ба боломж
  • 10:45
    "247 градус" монголын уран сайхны кино
  • 12:30
    100 чухал сэдэв - Тэтгэвэр
  • 14:00
    Ideree's подкаст
  • 16:50
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 17:20
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 18:10
    Бизнес ба боломж
  • 18:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Дөмөн хонгор аялгуу" тоглолт Б.Алтанжаргал
  • 20:50
    Монголын оюун ухааны академи үзүүлж байна
  • 21:10
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Зангараг" монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс II.6-12
  • 08:25
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 7-8
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 13
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 6
  • 09:40
    Да Винчи - Сиэста Зи II.3
  • 10:00
    Цэнхэр хаврын жим 6-10
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Врумиз II.10-14
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Бяцхан автобус Таёо V.7-8
  • 15:00
    Гэр бүлийн цаг нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.23-26
  • 16:35
    Миний найз Watch car 34-38
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 8
  • 18:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 50-51
  • 18:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:35
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 54-55
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь I.7-8
  • 20:10
    Мөнх Тунх V.1
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний бяцхан одой морь-Солонгон чулуу
  • 22:25
    Миний бяцхан одой морь-Нөхөрлөлийн галзуу хулгана
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:25
    “ММ таван минут”
  • 10:30
    Bloomberg үзүүлж байна: Компанийн нууц /Pixar-3,4/
  • 10:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Тэд Монгол хайртай” 2015 он.
  • 12:20
    “Мастер багш”
  • 12:40
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө “ИНЭЭЖ” байна-2
  • 13:10
    “Эзэнт гүрний инженерийн байгууламж” танин мэдэхүйн цуврал баримтат кино /Орос/
  • 13:55
    Цаг агаар
  • 14:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 14:30
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Амьдралын зааг дээрх Восток” баримтат кино 1-р анги
  • 16:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Төрийн шагналт, ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч Ц.Намсрайжавын амьдрал уран бүтээлийн хөрөг нэвтрүүлэг 2017 он.
  • 17:10
    “Эзэнт гүрний инженерийн байгууламж” танин мэдэхүйн цуврал баримтат кино /Хятад/
  • 18:00
    Томилолтоос ирлээ. Дархан, Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв.
  • 18:20
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 18:40
    Эх орны төлөө
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол улс ОХУ-тай диломат харилцаа тогтоосны 100 жилийн ой”
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Амьдралын зааг дээрх Восток” баримтат кино 2-р анги
  • 21:45
    “ММ таван минут”
  • 21:50
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:50
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 22:55
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Ялагдаагүй амьдрал
  • 09:50
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Бизнес амжилт
  • 11:30
    Фү Яаогийн домог ОАК 33,34-р анги
  • 13:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 13:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:00
    МШХ-ны холбооны 31 дэх удаагийн УАШТ хаалт
  • 17:00
    Бизнес цаг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:00
    Сүхбаатар хөлөг онгоцыг татан гаргах тусгай ажиллагаа
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:15
    Говийн нүдэн МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №13
  • 01:30
    PL World №16
  • 02:00
    2021 NBA Season: Suns vs. Warriors Tape
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    Basketballography - Rich Guerin
  • 08:30
    Basketballography - Dave Bing
  • 09:00
    2021 NBA Season: Grizzlies vs. Mavericks Live
  • 11:30
    NBA Action 3106
  • 12:00
    Marquee Matchup
  • 14:00
    NBA Gametime
  • 15:00
    NBA Gametime
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Grizzlies vs. Mavericks Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Action №07
  • 21:30
    SPS Production Time
  • 21:50
    PL (Шууд): Лийдс - Брентфорд 15-р тойрог

SPS Classic

  • 01:15
    Ла Лиг (Шууд): Атлетико - Майорка 16-р тойрог
  • 03:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Ливерпүүл - Порту 5-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Севийя - Вийярреал 16-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Talking Football №2
  • 14:00
    Ла Лиг: Барселона - Бетис 16-р тойрог
  • 16:00
    UCL: Ман Сити - ПСЖ 5-р тойрог
  • 18:00
    Ла Лигийн тойм №15
  • 19:00
    LaLiga Show №16
  • 19:30
    LaLiga Talking Football №3
  • 20:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №39
  • 20:50
    Ла Лиг (Шууд): Райо - Эспаньол 16-р тойрог
  • 23:00
    LaLiga Talking Football №3

SPS National

  • 01:00
    NBA: Бостон - Портлэнд 2021-22
  • 03:00
    LaLiga World №16
  • 03:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №38
  • 03:50
    Ла Лиг (Шууд): Сосьедад - Реал М. 16-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga Fans №3
  • 09:30
    NBA (Шууд): Мемфис - Даллас 2021-22
  • 12:00
    Бөх (Шууд): Улсын начин Б.Цэнгэлсүрэнгийн нэрэмжит барилдаан
  • 20:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #3
  • 20:30
    The Buzzer №07
  • 21:30
    Production time
  • 21:50
    PL (Шууд): Тоттенхем - Норвич 15-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 10:40
    UFC Шууд: Фонт-Алдо
  • 14:00
    ONE: Nextgen II Тойм
  • 14:30
    UFC Flashback 9-3
  • 15:00
    ONE Weekly #48
  • 15:30
    Жүдо Бакугийн Их Дуулга 2021 Тойм
  • 16:00
    WWE Monday raw 1488
  • 18:00
    UFC Connected 4-13
  • 18:30
    WWE Smackdown 1162
  • 20:30
    UFC: Фонт-Алдо
  • 23:30
    ONE: Rewind (Дугаар 9)

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:10
    Бэхээр амилсан бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    Гацуурхан 2 Уран сайхны кино /давталт/
  • 11:50
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Гийнгоо” Хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    Азын 10 байр
  • 16:20
    Бизнес хөтөч
  • 16:30
    Хийморьтой 20 шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:40
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 23:00
    Гацуурхан 3 Уран сайхны кино
  • 01:40
    Бизнес хөтөч
  • 01:55
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хоёр дахь удаа гэж үгүй " ОАК 7-10-р анги
  • 09:20
    "Нууцлаг эр" ОАК 4-6-р анги
  • 11:15
    "Чан Ань дахь хамгийн урт өдөр" ОАК 5-8-р анги
  • 14:50
    "Нагигийн урт амралт" ОАК 4-6-р анги
  • 17:30
    "Хоёр дахь удаа гэж үгүй " ОАК 11, 12-р анги
  • 19:00
    "Master in the house" шоу нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Нагигийн урт амралт" ОАК 6-р анги
  • 21:30
    "Чан Ань дахь хамгийн урт өдөр" ОАК 9, 10-р анги
  • 23:00
    "Master in the house" шоу нэвтрүүлэг
  • 00:45
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 01:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №70
  • 01:20
    PL (Шууд) Вотфорд - Ман Сити 15-р тойрог
  • 03:30
    NBA: Майами - Индиана 2021-22
  • 05:30
    NBA: Л.А Клипперс - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 07:30
    PL: Ман Ютд - Арсенал 14-р тойрог
  • 09:30
    PL World №17
  • 10:00
    The Buzzer №07
  • 11:00
    NBA (Шууд) Бостон - Портланд 2021-22
  • 13:30
    NBA Action №06
  • 14:00
    PL: Вест Хэм - Челси 15-р тойрог
  • 16:00
    NBA: Финикс - Голден Стэйт 2021-22
  • 18:00
    PL World №17
  • 18:30
    NBA Action №07
  • 19:00
    The Buzzer №07
  • 20:00
    NBA Gametime №33
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №13
  • 21:00
    PL Netbusters №13
  • 21:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №71
  • 21:50
    PL (Шууд) Ман Ютд - Кристал П. 15-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Компьютер график ба соёлын өв
  • 11:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Том 6 толгой" хүүхдийн МУСК
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Фукушима" баримтат кино
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Тахилгатай нутаг" концерт
  • 19:30
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 44-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Хайрын түүх" Энэтхэгийн УСК 2-р анги

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Д. Нэмэхбаяр
  • 08:45
    Оддын замнал: Сагсан бөмбөгийн тамирчин Винс Картер
  • 09:15
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1990 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 09:30
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хөл бөмбөгийн цаг: Хөл бөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-17 /12-16 нас/
  • 11:30
    Монголын спортын түүх
  • 12:30
    Бөхийн хууч
  • 13:00
    Спорт таны амралтанд: “Мөрөн-2018” мастер кросс
  • 14:00
    Оддын замнал: Мэргэжлийн боксчин Мэнни Пакьяо
  • 14:25
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Батөлзий
  • 14:55
    МХБХ-ны футзалын дээд лиг: “Солонго 5”-“ Унаганууд”-шууд
  • 16:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1988 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 16:55
    МХБХ-ны футзалын дээд лиг: “Эрхэс”-“Алдрын дайчид”-шууд
  • 18:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1989 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:55
    МХБХ-ны футзалын дээд лиг: “Хан-Уул”-“УБ-ын Мазаалайнууд”-шууд
  • 20:35
    Бахархал
  • 21:05
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1991 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 21:20
    Хөл бөмбөгийн цаг: Хөл бөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-18 /12-16 нас/
  • 21:35
    Оддын замнал
  • 22:05
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 07:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:00
    Ярих өнцөг
  • 09:00
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 09:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 14:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 15:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 22:10
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:20
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Ярих өнцөг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Зөв хооллоё
  • 10:30
    Таны мэдлэгт
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Босагийн эрхэм хүмүүс
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ- Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Их үдийн зочин /шууд/
  • 14:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 6-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Зэвсэгт хүчний 100 жилийн ойд зориулав
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Тархи сэрэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    ТВ-Галерей
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 13-р анги
  • 11:15
    Гэр бүлийн хичээл: Хүйсийн онцлог ялгаа
  • 11:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Сошиал орчин”
  • 12:00
    “Зогсошгүй” Жүжигчин,дуучин Мондооны Мягмар
  • 12:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    Монгол бичгийн хичээл: дугаар-7
  • 13:20
    Хүүхдийн эрх
  • 13:30
    “Версалын ордон” баримтат кино
  • 14:30
    “Янзган хүрээ” Хүүхдэд зориулсан хөгжимт жүжиг
  • 15:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал /Бөхөн/
  • 15:55
    “Манай гэр бүл” Багш-Сурагч-Гэр бүл
  • 16:20
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 16:30
    “Эх өв” Ган төмрийн дархчлал
  • 17:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 17:20
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Орон даяар” Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 14-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 10:20
    Бизнес хөтөч
  • 10:40
    "Харанхуй хад" МУСК
  • 12:25
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 13:10
    "Single ladies-1" МУСК
  • 15:10
    "Single ladies-2" МУСК
  • 16:50
    Үлгэрийн цаг
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    Амьд тоглолт
  • 18:25
    Бизнес хөтөч
  • 18:45
    "Түрүү магнай хүлгүүд" теле концерт
  • 19:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Найз" МУСК
  • 22:00
    "Bad Angel" МУСК
  • 23:30
    Амьд тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0521:45

UBS-1

"Хойд эцэг" олон ангит кино /13/

XII/0522:20

Боловсрол ТВ

"95%" ОАК 7,8 анги

XII/0518:55

MovieBox

"Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК