10-25

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.9,10-р анги
  • 08:15
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 08:25
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.25,26-р анги
  • 08:55
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.3,4-р анги
  • 09:40
    "Монголчууд 20-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амтат оройн зоог" ОАК 117,118-р анги
  • 11:10
    "Теле хичээл: 7-р анги-Монгол хэл "
  • 11:35
    Теле хичээл: 7-р анги- Түүх
  • 11:55
    Теле хичээл: 7-р анги- Хими
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Гал тогоо" ОАК 3.9,10-р анги
  • 13:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Авиа зүй: №11)
  • 13:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Орчуулга: №11)
  • 14:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Үгсийн сан: №11)
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №25)
  • 14:40
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №26)
  • 15:00
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №23)
  • 15:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №24)
  • 15:40
    Шинжлэх ухаан
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 23-р анги
  • 17:00
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.1,2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.11,12-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.5,6-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК төгсгөлийн 119,120-р анги
  • 21:00
    "Флоренц ба Уффици галерей" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 3.11,12-р анги
  • 23:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 24-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-26

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.9-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.12-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.1,2-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.5,6-р анги
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК төгсгөлийн 119,120-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги-Уран зохиол "
  • 11:40
    "Теле хичээл: 7-р анги-Математик "
  • 11:55
    "Теле хичээл: 7-р анги-Газар зүй "
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Гал тогоо" ОАК 3.11,12-р анги
  • 13:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Авиа зүй: №12)
  • 13:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат, Орчуулга: №12)
  • 14:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат,Үгсийн сан: №12)
  • 14:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:35
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №27)
  • 14:55
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №28)
  • 15:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №25)
  • 15:40
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №26)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 24-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.3,4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.13,14-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.7,8-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги
  • 21:00
    "Nomadic challenge" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 3.13,14-р анги
  • 23:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 25-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-27

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.10-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.13-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.14-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.3,4-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.7,8-р анги
  • 09:50
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги-Физик "
  • 11:30
    "Теле хичээл: 7-р анги-Нийгэм судлал "
  • 11:50
    Теле хичээл: 7-р анги-Дизайн технологи
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Гал тогоо" ОАК 3.13,14-р анги
  • 13:20
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№1)
  • 13:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№1)
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №29)
  • 14:40
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №30)
  • 15:00
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №27)
  • 15:25
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №28)
  • 15:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 25-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.5,6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.15,16-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.9,10-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 3,4-р анги
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 3.15,16-р анги
  • 23:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 26-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

10-28

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.11-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.15-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.16-р анги
  • 08:35
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 08:45
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.5,6-р анги
  • 09:15
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.9,10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 3,4-р анги
  • 11:15
    Теле хичээл: 7-р анги-Биологи
  • 11:35
    Теле хичээл 7-р анги-Орос хэл
  • 11:55
    Теле хичээл 7-р анги-Хөгжим
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Гал тогоо" ОАК 3.15,16-р анги
  • 13:20
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№2)
  • 13:40
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№2)
  • 14:05
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №31)
  • 14:45
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №32)
  • 15:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №29)
  • 15:25
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №30)
  • 15:45
    "Монголчууд 20-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 26-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ"
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.7,8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.17,18-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.11,12-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 5,6-р анги
  • 20:55
    "Бермудын гурвалжин" баримтат кино
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 3.17,18-р анги
  • 23:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 27-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

10-29

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.17-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.18-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.7,8-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.11,12-р анги
  • 09:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 5,6-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги- Англи хэл "
  • 11:35
    "Теле хичээл: 7-р анги- Монгол бичиг "
  • 11:55
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Гал тогоо" ОАК 3.17,18-р анги
  • 13:20
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№3)
  • 13:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№3)
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №31)
  • 14:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№1)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№1)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№1)
  • 15:35
    "Монголчууд 20-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 27-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.7,8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.17,18-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.13,14-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 7,8-р анги
  • 21:00
    "Зэрлэгүүдийг хүлээхүй" УСК
  • 23:30
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-30

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.6-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.6,7,8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.17,18-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” 5.12-14-р анги
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 7,8-р анги
  • 11:15
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тогоруун цуваа" УСК
  • 13:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "The Models " шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.19,20-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.15,16-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 9,10-р анги
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-31

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.7-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.8-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.19,20-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.14-16-р анги
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 9,10-р анги
  • 11:15
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 7-р анги
  • 13:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Зэрлэгүүдийг хүлээхүй" УСК
  • 16:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:25
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 28-р анги
  • 17:20
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.21,22-р анги
  • 18:40
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.9-р анги
  • 18:55
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 5.17-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 11,12-р анги
  • 21:00
    "The Models " шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "No Rules" ОАК 10-р анги
  • 23:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 29-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

X/2619:30

Боловсрол ТВ

"Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги

X/2620:35

MovieBox

"Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК

X/2610:00

NTV

СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг