10-25

  • 07:00
    "Ривердэйл" ОАК (II.7-р анги)
  • 07:45
    "Найзууд" ОАК (III.7-10-р анги)
  • 09:15
    "Газар доорх ертөнц: Хувьсал (Underworld: Evolution)" УСК
  • 11:10
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 13:05
    "Газар доорх ертөнц: Лайканчуудын бослого (Underworld: Rise of the Lycans)" УСК
  • 14:45
    "Хүйсийн тэгш эрхийн төлөө (On The Basis Of Sex)" УСК
  • 16:50
    "Такси 2 (Taxi 2)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.8-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 20:35
    "Бохир бүжиг (Dirty Dancing)" УСК
  • 22:35
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon Time in China)" УСК
  • 01:00
    "Газар доорх ертөнц: Сэргэлт (Underworld: Awakening)" УСК
  • 02:20
    "Ривердэйл" ОАК (II.6-8-р анги)
  • 04:25
    "Найзууд" ОАК (III.9-12-р анги)
  • 05:55
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 07:40
    "Хоёр этгээд (2 Guns)" УСК

10-26

  • 09:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.7,8-р анги)
  • 11:05
    "12 Хүчтэн (12 Strong)" УСК
  • 13:20
    "Найзууд" ОАК (III.9-12-р анги)
  • 15:00
    "Том нүдэт (Big Eyes)" УСК
  • 16:50
    "Такси 3 (Taxi 3)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.9-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 20:35
    "Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК
  • 22:45
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon Time in China II)" УСК
  • 00:50
    "Тархинд туссан сум (Bullet in the Head)" УСК
  • 03:00
    "Ривердэйл" ОАК (II.9-р анги)
  • 03:45
    "Найзууд" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 04:30
    "Али (Ali) УСК
  • 07:00
    "Ногоон ном (Green Book)" УСК

10-27

  • 09:05
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:20
    "Ривердэйл" ОАК (II.8,9-р анги)
  • 10:55
    "Бохир бүжиг (Dirty Dancing)" УСК
  • 12:45
    "Найзууд" ОАК (III.11-14-р анги)
  • 14:25
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon Time in China)" УСК
  • 16:45
    "Такси 4 (Taxi 4)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.10-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 20:35
    "Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК
  • 23:05
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon Time in China III)" УСК
  • 01:10
    "Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК
  • 03:00
    "Ривердэйл" ОАК (II.9,10-р анги)
  • 04:30
    "Найзууд" ОАК (III.13-16-р анги)
  • 06:00
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon Time in China II)" УСК
  • 07:50
    "Газар доорх ертөнц: Хувьсал (Underworld: Evolution)" УСК

10-28

  • 09:35
    "Ривердэйл" ОАК (II.9,10-р анги)
  • 11:15
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 13:10
    "Найзууд" ОАК (III.13-16-р анги)
  • 14:50
    "Хүйсийн тэгш эрхийн төлөө (On The Basis Of Sex)" УСК
  • 16:55
    "13-р дүүрэг (District B13)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.11-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (III.17,18-р анги)
  • 20:35
    "Мордикай (Mortdecai)" УСК
  • 22:40
    "Холын учрал (Long Shot)" УСК
  • 01:00
    "Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК
  • 03:10
    "Ривердэйл" ОАК (II.10,11-р анги)
  • 04:35
    "Найзууд" ОАК (III.15-18-р анги)
  • 06:05
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon Time in China III)" УСК
  • 07:50
    "Газар доорх ертөнц: Лайканчуудын бослого (Underworld: Rise of the Lycans)" УСК

10-29

  • 09:20
    "Ривердэйл" ОАК (II.10,11-р анги)
  • 10:55
    "Мордикай (Mortdecai)" УСК
  • 12:50
    "Найзууд" ОАК (III.15-18-р анги)
  • 14:30
    "Холын учрал (Long Shot)" УСК
  • 16:40
    "13-р дүүрэг: Шаардлага (District 13: Ultimatum)" УСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (II.12-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 20:35
    "Тэсэж үлдэхийн тулд тогло (Nerve)" УСК
  • 22:25
    "Эх орончдын өдөр (Patriots Day)" УСК
  • 00:40
    "Такси 2 (Taxi 2)" УСК
  • 02:10
    "Ривердэйл" ОАК (II.11,12-р анги)
  • 03:35
    "Найзууд" ОАК (III.17-20-р анги)
  • 05:05
    "Такси 3 (Taxi 3)" УСК
  • 06:35
    "Такси 4 (Taxi 4)" УСК

10-30

  • 08:10
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon Time in China)" УСК
  • 10:30
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon Time in China II)" УСК
  • 12:30
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon Time in China III)" УСК
  • 14:30
    "Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК
  • 16:35
    "Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК
  • 19:00
    "Помпейн сүйрэл (Pompeii)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (III.11-15-р анги)
  • 23:20
    "Бохир бүжиг (Dirty Dancing)" УСК
  • 01:10
    "Холын учрал (Long Shot)" УСК
  • 03:10
    "Мордикай (Mortdecai)" УСК
  • 05:00
    "Эх орончдын өдөр (Patriots Day)" УСК
  • 07:00
    "Тэсэж үлдэхийн тулд тогло (Nerve)" УСК

10-31

  • 08:30
    "Ногоон ном (Green Book)" УСК
  • 10:30
    "Холын учрал (Long Shot)" УСК
  • 12:45
    "Мордикай (Mortdecai)" УСК
  • 14:45
    "Эх орончдын өдөр (Patriots Day)" УСК
  • 17:05
    "Тэсэж үлдэхийн тулд тогло (Nerve)" УСК
  • 18:55
    "Ханхүү бид хоёр (The Prince and Me) УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (III.16-20-р анги)
  • 23:20
    "Помпейн сүйрэл (Pompeii)" УСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

X/2619:30

Боловсрол ТВ

"Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги

X/2620:35

MovieBox

"Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК

X/2610:00

NTV

СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг