10-25

  • 00:20
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10.8
  • 02:55
    "Их үйлс" ОАК 24
  • 04:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 1
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 23-28
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10.8
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 24
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах бэлтгэл
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Монгол хэл"
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 26-28
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 7
  • 12:35
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:45
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 13:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 23-28
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" тойм
  • 14:45
    "Шар шувуу" баримтат кино
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл"
  • 16:15
    Теле хичээл 1-р анги "Монгол хэл
  • 16:35
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 17:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 25-29
  • 17:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10.9
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "37-р точка" ОАК 1
  • 21:45
    "Миний ертөнц" кино драм
  • 23:25
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 7

10-26

  • 00:15
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10.9
  • 02:45
    "37-р точка" ОАК 1
  • 03:55
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 29-31
  • 07:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10.9
  • 08:45
    "37-р точка" ОАК 1
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" ахлах бэлтгэл
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Хүн ба орчин"
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 29-31
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 8
  • 12:35
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:45
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 13:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 13:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 29-31
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Аавууд" баримтат кино
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг"
  • 16:15
    Теле хичээл 1-р анги "Хүн ба орчин"
  • 16:35
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 17:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 28,29
  • 17:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "37-р точка" ОАК 2
  • 21:40
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:35
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 8

10-27

  • 00:25
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:05
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • 03:10
    "37-р точка" ОАК 2
  • 04:20
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 32-34
  • 07:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 1
  • 08:45
    "37-р точка" ОАК 2
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" ахлах бэлтгэл
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Математик"
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 32-34
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 9
  • 12:35
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:45
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 13:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 13:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 32-34
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Анчин" МУСК
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" ахлах бэлтгэл
  • 16:15
    Теле хичээл 1-р анги "Математик"
  • 16:35
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 17:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 30,21
  • 17:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 17:40
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "37-р точка" ОАК 3
  • 21:45
    "Зөв алдаа" МУСК
  • 23:50
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 9

10-28

  • 00:40
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2
  • 03:40
    "37-р точка" ОАК 3
  • 04:50
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 35-37
  • 07:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 2
  • 08:45
    "37-р точка" ОАК 3
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах бэлтгэл
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Иргэний ёс зүйн боловсрол"
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 35-37
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 10
  • 12:35
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:45
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 13:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 13:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 35-37
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль, нийгмийн орчин" бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Математикийн энгийн төсөөлөл" ахлах бэлтгэл
  • 16:15
    Теле хичээл 1-р анги "Математик"
  • 16:35
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 17:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 32,33
  • 17:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 17:40
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 3
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "37-р точка" ОАК 4
  • 21:45
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 00:00
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 10

10-29

  • 00:50
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 3
  • 03:40
    "37-р точка" ОАК 4
  • 04:50
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 38-40
  • 07:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 3
  • 08:45
    "37-р точка" ОАК 4
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах бэлтгэл
  • 10:30
    Теле хичээл 1-р анги "Дүрслэх урлаг, технологи"
  • 10:50
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 38-40
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 11
  • 12:35
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:45
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 13:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 13:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 38-40
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" ахлах бэлтгэл
  • 16:15
    Теле хичээл 1-р анги "Математик"
  • 16:35
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 17:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 34,35
  • 17:15
    "Хотын түүхийг хоёр минутад" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "37-р точка" ОАК 5
  • 21:45
    НТВ 15 жил
  • 22:15
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • 00:15
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 10

10-30

  • 01:05
    Токио 2020-Бокс /63-69кг/
  • 02:05
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 4
  • 03:10
    "37-р точка" ОАК 5
  • 04:25
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41-43
  • 07:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 4
  • 08:45
    "37-р точка" ОАК 5
  • 10:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 1
  • 11:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 12
  • 12:35
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:45
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 13:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 10,11
  • 13:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41-43
  • 14:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 18
  • 14:35
    "Зуны мөрөөдөл" кино драм
  • 15:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 16:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41-43
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 17:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 3
  • 18:00
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 5
  • 19:15
    "Нүдэн булгийн өчил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Улаан бал" тойм
  • 20:05
    "37-р точка" ОАК 6
  • 21:45
    НТВ 15 жил
  • 22:15
    "Хүүхэд бүхэн эрхэм" УСК 1
  • 00:15
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 12

10-31

  • 01:05
    Токио 2020-Скэйтбоард /эр/
  • 02:50
    "37-р точка" ОАК 6
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 44-46
  • 07:35
    "Гурван хавцлаар аялсан нь" баримтат кино
  • 08:45
    "37-р точка" ОАК 6
  • 10:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 19
  • 11:30
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 37,38
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 13
  • 12:35
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:45
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 13:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 12,13
  • 13:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 44-46
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Амар мөрөн" баримтат кино 1
  • 15:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 16:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 44-46
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 17:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 4
  • 18:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Эхнэрийн заавараар" шоу 4.1
  • 20:05
    "37-р точка" ОАК 7
  • 21:45
    НТВ 15 жил
  • 22:15
    "Хүүхэд бүхэн эрхэм" УСК 2
  • 00:10
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 13
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/2619:30

Боловсрол ТВ

"Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги

X/2620:35

MovieBox

"Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК

X/2621:40

NTV

"Улаан бал" ярилцлага