10-25

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 08:00
    "Зугаалга" УСК
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 10:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 10:35
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Мөнгө" УСК
  • 15:20
    "Дайлъя" дугаар 4
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 71-72-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Чиний үгүйд" УСК
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Лондонгийн дээрэм" УСК
  • 23:55
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:25
    Эфир хаана

10-26

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 71-72-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Чиний үгүйд" УСК
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 10:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 10:30
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Лондонгийн дээрэм" УСК
  • 14:55
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 73-74-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Дайлъя" дугаар 1 Завхан аймаг Улаагчны хар нуур
  • 18:00
    "Хайрын мөр" УСК
  • 19:10
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 21:00
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "247 градус" МУСК
  • 23:50
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Эфир хаана

10-27

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 73-74-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Хайрын мөр" УСК
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 10:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 10:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 10:35
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "247 градус" МУСК
  • 14:50
    "Дайлъя" дугаар 1 Завхан аймаг Улаагчны хар нуур
  • 15:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 75-76-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Багш" УСК
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Дайлъя" дугаар 2 Завхан аймаг Богдын голын хүрхрээ
  • 21:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Үл сэжиглэгдэх" УСК
  • 23:55
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:25
    Эфир хаана

10-28

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 75-76-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Багш" УСК
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 09:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 10:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Дизайн технологи/
  • 10:25
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үл сэжиглэгдэх" УСК
  • 14:55
    "Дайлъя" дугаар 2 Завхан аймаг Богдын голын хүрхрээ
  • 15:10
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 77-78-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ажлын таатай, таагүй зүйлс" УСК
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 21:00
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Харанхуй ертөнц" УСК
  • 00:00
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаана

10-29

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 77-78-р анги
  • 07:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:00
    "Ажлын таатай, таагүй зүйлс" УСК
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол бичиг/
  • 10:05
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Харанхуй ертөнц" УСК
  • 15:00
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 79-80-р анги
  • 17:20
    Бизнес толь
  • 17:40
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 18:00
    "Ганц шөнө" УСК
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    НДЕГ үзүүлж байна
  • 21:00
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Абу Грэйбийн цэрэг эрс" УСК
  • 00:00
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаана

10-30

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 71-76-р анги
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Чиний үгүйд" УСК
  • 14:15
    "Хайрын мөр" УСК
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    НДЕГ үзүүлж байна
  • 17:25
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 21:20
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Дайлъя" дугаар 3 Архангай аймаг Тэрхийн цагаан нуур
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Баатар" УСК
  • 00:30
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир хаана

10-31

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 77-80-р анги
  • 08:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Баатар" УСК
  • 10:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Дайлъя" дугаар 3 Архангай аймаг Тэрхийн цагаан нуур
  • 11:10
    "Сити Резиденс-Өнөр бүл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Монгол үндэсний бөхийн мэргэжлийн лиг" давталт
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол үндэсний бөхийн мэргэжлийн лиг" давталт
  • 19:00
    "Хөрш баавгайнууд ба Роботын нүргээн" УСК
  • 20:00
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Булль Билл хоёр" УСК
  • 23:45
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Азын 10000" нэвтрүүлэг
  • 02:15
    Эфир хаана

Олон Саналтай

X/2620:35

MovieBox

"Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК

X/2619:30

Боловсрол ТВ

"Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги

X/2610:00

NTV

СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг