SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 01:00
    Marquee Matchup Nets vs. Bucks 05/04/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup
  • 05:00
    NBA Action 3101
  • 05:30
    NBA TV Forecast: NBA ROY Debate 2022
  • 06:00
    NBA TV Forecast: Race to the 2022 Kia NBA MVP
  • 06:30
    NBA Action 3101
  • 07:00
    2021 NBA Season: Bucks vs. Pacers Live
  • 09:30
    NBA Action 3101
  • 10:00
    Marquee Matchup
  • 12:00
    Marquee Matchup
  • 14:00
    NBA Action 3101
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:00
    2021 NBA Season: Bucks vs. Pacers Tape
  • 19:00
    NBA Gametime
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    2021 NBA Season: Bucks vs. Pacers Tape
  • 23:00
    Marquee Matchup

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Шахтар - Реал Мадрид 3-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лигийн тойм №10
  • 12:00
    Ла Лиг: Атлетико - Сосьедад 10-р тойрог
  • 14:00
    UЕL: Спартак - Лэстер 3-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Севийя - Леванте 10-р тойрог
  • 18:00
    UCL: Барселона - Динамо К. 3-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga Show №11
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №8
  • 21:00
    UСL: ПСЖ - Лайпциг 3-р тойрог
  • 23:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №3

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA Talk №02
  • 11:00
    La liga World №05
  • 11:30
    WWE Smackdown 1157
  • 13:30
    PL Брайтон - Ман Сити 9-р тойрог
  • 15:30
    NBA: Портланд - Л.А Клипперс 2021-22
  • 17:30
    ONE: Unbreakable II
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA: Милуоки - Индиана 2021-22
  • 21:30
    NBA Gametime №05
  • 22:00
    Football Talk №11
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1156
  • 11:00
    ONE: Rewind (Дугаар 3)
  • 11:30
    ONE: Unbreakable
  • 14:00
    UFC: Коста-Ветори
  • 17:00
    ONE: Big Bang II
  • 18:30
    ONE: Strike Тойм
  • 19:00
    WWE Smackdown 1157
  • 21:00
    UFC: Коста-Ветори Тойм
  • 21:30
    UFC: Андерсон-Блахович

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Бренд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Сүлд 2021 Ардын болон нийтийн дууны уралдааны оролцогчид
  • 10:05
    Куантико бааз олон ангит кино 4-р анги /давталт/
  • 11:00
    4-р ангийн Математик 500 хүртэлх тооны үл мэдэгдэх гишүүнийг олох
  • 11:22
    5-р ангийн Монгол хэл Эхээс ямар гэсэн асуултад хариулагдах үгсийг ялган таних
  • 11:38
    6-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Ногоон дэлхийн ач тус
  • 12:01
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 12:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тэрэлжийн залуус ТББ 10 жилийн ойн наадам
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Морин өртөө 9-р хэсэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Сүлд 2021 Ардын болон нийтийн дууны уралдаан
  • 20:00
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Куантико бааз олон ангит кино 5-р анги
  • 23:40
    Бизнес хөтөч
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 07:00
    NBA (Шууд): Милуоки - Индиана 2021-22
  • 09:30
    The Buzzer №01
  • 10:30
    NBA (Шууд): Портлэнд - Л.А Клипперс 2021-22
  • 13:00
    PL: Ман Ютд - Ливерпүүл 9-р тойрог
  • 15:00
    NBA: Голден Стэйт - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 17:00
    UCL: Бенфика - Байерн 3-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №07
  • 19:30
    PL Netbusters №08
  • 20:00
    NBA Gametime №05
  • 20:30
    PL World №10
  • 21:00
    Football Talk №11
  • 22:30
    NBA: Милуоки - Индиана 2021-22

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:30
    Эрийн хийморь:Сайншанд сумын уяачид
  • 08:10
    Монголын спортын түүх: 2005 оны лигийн аварга “Хоромхон” баг
  • 09:15
    “World football” теле сэтгүүл
  • 09:45
    Спорт-Гэр бүл: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Мөнхзаяа
  • 10:15
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 10:45
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1949, 1950 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 11:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад/
  • 11:05
    Монголын спортын түүх
  • 12:05
    Миний мөрөөдөл: Буудлагын тамирчин А. Түмэндэлгэр
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ц. Дамдиндорж
  • 13:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдад/
  • 13:05
    Бахархал: Шагайн харвааны Дархан мэргэн Б.Баатарбат
  • 13:50
    Аугаа хөл бөмбөгийн түүх: ДАШТ 1954 он
  • 14:40
    Эрийн хийморь: МУАУ Л. Чойдог
  • 15:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад/
  • 15:05
    “Катар-2022” ДАШТ-ий урьдчилсан шатны хэсгийн тоглолт “Монгол-Киргиз”
  • 17:25
    “Мөрөн-2018” мастер кросс /Спорт таны амралтанд/
  • 18:25
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1951 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:40
    Спорт хобби: Монголын усан спорт сонирхогчдын ерөнхий нарын бичгийн дарга Х. Энхмандах
  • 19:10
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1951 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 21:30
    Аваргууд: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Л. Ундралбат
  • 22:00
    “Мөнгөн шонхор 2019” мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 23:30
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

X/2619:30

Боловсрол ТВ

"Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги

X/2620:35

MovieBox

"Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК

X/2610:00

NTV

СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" бага, дунд бүлэг